O nas

Dagmara Jagodzińska 

tancerka, pedagog, choreograf.

Absolwentka Szkoły Baletowej w Łodzi, Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale Wychowania Muzycznego ze specjalnością Pedagogika Baletu, Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej na wydziale Terapii Ruchowej z Gimnastyką Kompensacyjno-Korekcyjną oraz Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi na wydziale Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

W latach  1995-2006 tancerka Teatru Wielkiego w Łodzi, 2006-2008 tancerka Teatru Muzycznego

Od 2004 roku  nauczyciel tańca współczesnego i historycznego w  Ogólnokształcącej Szkole Baletowej.

Prowadzi  zajęcia baletowe z małymi dziećmi  oraz pracuje jako instruktor tańca i gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu.

Prowadzi- gimnastykę korekcyjną,balet,taniec przedszkolaka.

Agata Kracińska

absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, sekcja rytmiki.

Od 1990 roku nauczyciel rytmiki w łódzkich przedszkolach i szkołach.

Od 1993 nauczyciel przedmiotów muzycznych i akompaniator w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Od lat współpracuje z sekcją rytmiki AM w Łodzi jako opiekun stażystek.

W karuzeli instruktor zajęć muzyczno-wokalno-ruchowych.

Ela

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Wieku Dziecięcego oraz Opieki i Terapii Pedagogicznej, a także Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu na specjalności Pedagogika Wieku Dziecięcego z Muzyką.

Zainteresowania to muzyka, taniec, kino, śpiew.

Maria Sznyk

Absolwentka Akademii Muzycznej
im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na specjalności Rytmika.
Ukończyła I stopień szkoły muzycznej ucząc się gry na wiolonczeli,
a zainteresowanie rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a (twórcy metody) zgłębia już od roku 2004, kiedy to rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Zduńskiej Woli kształcąc się na specjalności Rytmika. Doświadczenie pedagogiczne zdobywała w trakcie realizacji Studium pedagogicznego w łódzkiej Akademii Muzycznej oraz podczas pracy w zawodzie jako instruktor rytmiki w przedszkolach i żłobkach. Nauczała także w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, aktualnie w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu. Posiada również kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu gry na pianinie dzieci w różnym wieku. Wielokrotnie brała udział w sesjach, konferencjach naukowych czy też warsztatach rytmicznych.Prowadzi zajecia muzyczno-rytmiczne ze spiewem.

Bartosz Gajda

Bartosz Gajda – Aktor, śpiewak- solista Teatru Muzycznego w Łodzi i Opery na Zamku w Szczecinie. Absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej, Teatrologia Uniwersytet Łódzki.

 Sylwia Ciesielska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego   Wydziału nauk o Wychowaniu

  • kierunek : Pedagogika wieku dziecięcego

a także   Studiów podyplomowych w  Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu

  • Kierunek :Wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną

Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym pracowała w Prywatnym przedszkolu Kids Club.S.C a także w Przedszkolu  Miejskim  nr.159. w Łodzi .Obecnie jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej  nr.138 w  Łodzi .  Prywatnie mama pięcioletniej dziewczynki Ineski.

W swojej  pracy stara się podążać za  cytatem Williama Arthura  WardSłaby nauczyciel  – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje.