Urodziny

Jeśli chcesz aby urodziny Twojego dziecka były niezapomniane zapraszamy do Nas do siebie do domu! 🙂
Podczas imprezy proponujemy szereg atrakcji , które są dostosowane indywidualnie do wieku i zainteresowań dziecka.
Poniżej przedstawiamy przykładowe atrakcje
-malowanie twarzy
-balonowe zoo
-wielkie bański mydlane
-zajęcia plastyczne, decoupage, zabawki recyklingowe
-gry i zabawy
-specjalny blok sensoryczny dla maluszków
-zamykanie w bańce mydlanej
-warsztaty żonglerki,zabawy rekwizytami cyrkowymi ( talerze,chustki i obręcze)
-pokazy teatrzyku,warsztaty teatralne
-tematyczne zabawy z animatorem

 

PAKIETY URODZINOWE

 

I.PAKIET MINI 350 zł – 1,5 h zabaw z animatorem/długa bańka mydlana.

 

II.PAKIET ROZSZERZONY 450 zł / 2 h zabaw z animatorem , brokatowe tatuaże/ balonowe zoo lub gry i zabawy ,plastyka, długa bańka mydlana, klocki przestrzenne.

 

III.PAKIET ROZSZERZONY 500 zł /  2 h gry i zabaw z animatorem , brokatowe tatuaże, zamykanie w bańce mydlanej.

 

IV.URODZINY Z ROBOTYKA 450 zł/ 1.5 h zajęć /do 10 osób

Fascynujące urodziny z wykorzystaniem LEGO Mindstorms NXT lub EV3, opracowanych na Massachusetts Institute of Technology! Uczestnicy  programują własnoręcznie zbudowane roboty, które potem wprawiane będą w ruch.

Przykładowe tematy to np. walki sumo,zawody strzeleckie. Walka dwóch zaprogramowanych robotów będzie toczyła się na powierzchni ringu ograniczonego białym marginesem. Wygrywa ten robot, który zdoła wypchnąć przeciwnika poza ring, albo zorganizujemy zawody strzeleckie podczas których każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoją celność.

 

V.URODZINY Z ROBOTYKA + WARSZTAT  500zł/ 1.5 h zajęć z robotyki/do 10 dzieci /1 h wybrany warsztat/

 

VI.URODZINOWE SPA 450zł/do 10 dzieci/

Razem z Twoimi przyjaciółmi przygotujemy puszysty krem do twarzy, błyszczyk i kolorowe mydełka.Wszystko zapakujemy  w słoiczki i torebki , które zabierzecie do domu. W tym dniu Twój dom zamieni się w pachnące laboratorium

 

VII.URODZINY W FORMIE WARSZTATU 400 zł/ 1.5 h / do 10 osób. Powyżej dopłata  15 zl.

Warsztat plastyczny, decapuage, szycia  i projektowania maskotek, filcowania, drukowania i malowania na torbach ekologicznych lub podkoszulkach.

 

VIII. Gry i zabawy oraz warsztat/ 450 zł / 1 h zabaw z animatorem/ 1 h warsztat zgodnie z sugestią uczestnika/  do 12 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 15 zł.

Uczestnicy mogą najpierw zaprojektować ,potem pomalować specjalnymi kredkami i mazakami płócienną torbę/piórnik, ozdobić specjalnymi stemplami . I to wszystko wg. własnego pomysłu lub szablonu. Taki oryginalny prezent każdy z uczestników zabierze do domu. Oczywiście to tylko jedna z propozycji.

 

IX. Slime oraz gry i zabawy z animatorem 450 zł / 1 h zabaw z animatorem/1h slime/ do 10 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 25 zł.

Podczas imprezy każdy z uczestników wykona slime/gluta  według własnych upodobań – użyjemy do tego brokaty, styropianowe kulki, zapachy
Pracujemy na aktywatorze bezpiecznym dla rąk dzieci .

 

X. Slime oraz wasztat 550 zł / 1 h warsztat  /1h slime/ do 10 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 25 zł.

Warsztat plastyczny, decapuage, szycia  i projektowania maskotek, filcowania, drukowania i malowania na torbach ekologicznych lub podkoszulkach.

 

XI. Zabawy tematyczne ( np.psi patrol) , malowanie buzi,modelowanie balonów/550 zł /2 h  / do 12 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 15 zł.

 

XII. Zabawy sensoryczne, warsztat robienia naturalnych mas ( ciastolina, slime) , malowanie buziek/brokatowe tatuaże, modelowanie balonów, zamykanie w bańce mydlanej 600 zł /2 h / do 12 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 15 zł.

 

XIII.PAKIET PRZEDSZKOLAKA Gry i zabawy,modelowanie balonów, sensoplastyka, odwiedziny dużej chodzącej maskotki /2 h  / do 12 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 15 zł.

 

XIV.PAKIET DLA KREATYWNYCH Gry i zabawy, osikowe warsztaty, podczas których wykonamy np. kwiatki, jeżyki z drewna osikowego /2 h  / do 12 osób.Powyżej  dopłata za każde dziecko 15 zł.

 

 

OFERTA DODATKOWA

Piniata urodzinowa z cukierkami w środku 80 zł

Zajęcia cyrkowe 350 zł / 60 min

Jesteśmy otwarte na Państwa propozycje i sugestie odnośnie organizacji urodzin.

Zarezerwuj termin już dziś!